Verkrijgbaar in Nederland

Henny Heuff is sinds 1988 alleenimporteur voor Nederland van Rosel Heim nature + science.

Samen met haar team begeleidt zij gediplomeerde schoonheidsspecialisten en huidtherapeuten op weg naar  huidverzorging met biologische en huididentieke middelen. Daarvoor worden onafgebroken trainingen georganiseerd. 

Met deze instituten kun je contact opnemen voor het maken van een afspraak, voor advies en voor het kopen van cosmetica. 

Je weet dan zeker dat je huid de allerbeste behandeling krijgt volgens de regulerende therapie van Rosel Heim.

Sorteer op:
Dichtst bij postcode of plaats:
 

BAGUS praktijk voor huid en vitaliteit
Albert Bauling

7041 HC 's-heerenberg
06 10 36 12 27
bagus@kpnmail.nl
Beauty Beau
Petra Kuiters

3221 LM Hellevoetsluis
06 13 24 54 98
kuiters43@hetnet.nl
Beauty in Balance
Louise Schipper

8226 RR Lelystad
06 26 95 89 76
info@beautyinbalance.nl
Beauty in Silence
Marion Moling

6286 BV Wittem
06 36 07 73 02
info@marionmoling.nl
Beauty Medikos
Yolande Werkman

3824 EG Amersfoort
0318 59 59 33
yolandewerkman@live.nl
Beautysalon Nicole
Nicole van Eck

7075 EE Etten Gld
06 44 62 03 20
beautysalonnicole@kynosoft.nl
Bio Skincare
Natascha Keur

1273 GT Huizen
035 52 66 770
info@bio-skincare.nl
Body Inpact
Gaby Bruul

1774 BD Slootdorp
06 28 51 41 52
c.j.bruul@quicknet.nl
Bovenhuids schoonheidssinstituut
Samantha Verheij

3191 KE Hoogvliet Rotterdam
06 51 52 75 61
info@bovenhuids.nl
Centrum De Ontspannerij
Rodina Altenburg

8601 BB Sneek
0515 41 12 29
info@ontspannerij.nl
Centrum Natuurlijk Welzijn
Sylvia Bouwer

7471 BA Goor
0547 26 39 93
contact@sylviabouwer.nl
Cherish Yourself
Cherish Texel

1113 JJ Diemen
06 83 24 80 45
cherishalicia@gmail.com
Cisa's Hair & Body Fashion
Cissy Hofman

8302 NP Emmeloord
0527 61 81 51
okkecissy@gmail.com
Confianza Schoonheidsspecialiste
Miranda Lubbers

2983 BE Ridderkerk
06 43 02 57 64
mirandalubbers1969@gmail.com
Dazzle Huidverzorging
Andrea Hinskens

6466 HG Kerkrade
06 83 57 66 94
andrea_hinskens@planet.nl
De Huidspiegel
Kim van der Linden Vooren

1921 AR Akersloot
06 30 91 71 32
info@dehuidspiegel.nl
De Oase Bredevoort
Danielle Rots

7126 BN Bredevoort
0543 74 50 21
info@deoasebredevoort.nl
Derma Quality Huidtherapie
Funda Petek

1363 BJ Almere Poort
06 39 20 71 54
funda_cicek@hotmail.com
Dermalavie
Christie van der Kleij

2982 SK Ridderkerk
06 23 01 90 28
info@dermalavie.nl
Dorninstituut
Idelette Eijgelaar

7731 XK Ommen
06 11 20 14 85
info@ideletteeijgelaar.nl
Face to Be Maastricht
Ulrike van Gestel

6216 VD Maastricht
06 54 61 47 75
ulrike@facetobe.nl
Gezonde Schoonheid
Ilonka Pouw

7325 RK Apeldoorn
06 19 81 61 77
ilonka@gezonde-schoonheid.nl
Glansrijk
Ans Specht Grijp

5175 CN Loon Op Zand
0416 36 37 42
ans.spechtgrijp@ziggo.nl
Huid & Voetverzorging
Martine Mengerink

7041 SR 's-heerenberg
0314 66 52 55
Martinebogaard@outlook.com
Huid & Zo
Annette Nelis

4533 AK Terneuzen
06 31 90 18 22
annettenelis@hotmail.com
Huid- & Voetverzorging
Sandra Krus

7031 BS Wehl
0314 68 19 41
sandrakrus@hotmail.com
Huid- en oedeemtherapie R. Stams
Rachelle Stams

6374 VS Landgraaf
06 53 24 00 27
rachelle_stams@hotmail.com
Huidpraktijk Rita
Rita Schoemaker

7885AP Nieuw Dordrecht
0591 31 59 55
info@huidverzorging-rita.nl
Huidspecialiste Marly
Marly Brands

6035 AT Ospel
0495 46 03 22
info@huidspecialistemarly.nl
Huidverzorging
Els van Leeuwen

2761 VR Zevenhuizen
0180 63 18 71
elsvanleeuwenvaneck@gmail.com
Huidverzorging
Lia Kruidenier

3077 CS Rotterdam
010 48 23 713
liakruidenierhuidverzorging@gmail.com
Huidverzorging
Rene Briggs

3352 VA Papendrecht
078 61 55 262
renee.briggs@xs4all.nl.
Huidverzorging
Danielle de Graaf

3741 TH Baarn
035 54 14 932
c.h.degraaf@casema.nl
Huidverzorging
Letta van den Top

3772 RJ Barneveld
0342 49 23 09
bert.letta@ziggo.nl
Huidverzorging
Gerda Ploeg-Jager

3774 TL Kootwijkerbroek
0342 44 28 64
gerda.ploeg@solcon.nl
Huidverzorging
Mariette Vermeer

3781 GN Voorthuizen
0342 47 61 11
b.salonmariette@upcmail.nl
Huidverzorging
Carine Engelen

5175 XA Loon Op Zand
0416 36 26 89
crm.engelen@gmail.com
Huidverzorging
Berthe Litjens

6367 DE Voerendaal
045 57 54 254
berthelitjens@hotmail.com
Huidverzorging
Rianne Hanssen

6463 GL Kerkrade
045 53 50 438
riannehanssen@gmail.com
Huidverzorging
Margriet Nieuwenhuizen

6471 ES Eijgelshoven
045 54 60 442
mjf.nieuwenhuizen@gmail.com
Huidverzorging
Lidy van Rooijen

6665 GG Driel
026 47 42 335
lidyvanrooijen@live.nl
Huidverzorging
Irma Goedhart

6716 GN Ede
0318 63 02 78
salon@irmagoedhart.nl
Huidverzorging
Corry van de Hee

6718 TX Ede
0318 61 87 27
corryvandehee@gmail.com
Huidverzorging
Herma Smeenk

6971 HR Brummen
0575 56 18 37
herma@hermasmeenknieuwland.nl
Huidverzorging
Dineke Pelgrom

6996 DG Drempt
0313 47 90 02
info@dinekepelgrom.nl
Huidverzorging
Paulien Peters

7039 CW Stokkum
06 25 33 10 75
paulienpeters@gmail.com
Huidverzorging
Wilma Schreur

7041 CG 's-heerenberg
0314 66 50 76
wilmaschreur@gmail.com
Huidverzorging
Nurhajat Kabakci

7041 TA 's-heerenberg
0314 66 58 73
nurhajat@live.nl
Huidverzorging
Jetske Jonink

7071 VW Ulft
06 36 15 30 98
jetske_jonink@hotmail.com
Huidverzorging
Willy Kok

7383 CC Voorst
06 26 84 56 93
huidverzorgingspraktijkwilly@hotmail.com
Huidverzorging
Irma Sterk

7391 JM Twello
0570 60 06 29
irma.sterk@kpnplanet.nl
Huidverzorging
Petra Schmidt

7443 BS Nijverdal
06 15 07 14 45
petraschmidt@live.nl
Huidverzorging
Titi Witteveen

7512DX Enschede
0615440604
tywitteveen@gmail.com
Huidverzorging & Visagie
Monique Tielemans

5428 NS Venhorst
0492 32 32 78
info@schoonheidscentrummonique.nl
Huidverzorging / Importeur
Henny Heuff

7001 EV Doetinchem
0314 36 04 44
info@hennyheuff.nl
Huidverzorging Annet
Franca Huurdeman

7071 AA Ulft
0315 63 16 90
info@huidverzorgingannet.nl
Huidverzorging Ellen
Ellen Berghuis

7021MK Zelhem
0314 32 40 19
ellen@huidverzorgingellen.nl
Huidverzorging en Voetverzorging
Kelly Vriezen

7021 JK Zelhem
06 53 54 50 03
kellyvriezen@hotmail.com
Huidverzorging Ici Beau
Inge van Rootselaar

3925 DA Scherpenzeel
06 43 00 39 63
inge.v.r@hotmail.com
Huidverzorging Mentha
Siska Windt

1944 PM Beverwijk
0251 24 62 47
siska.windt@ziggo.nl
Huidverzorging Puur
Marlie Nijssen

6125 BG Obbicht
046 48 56 583
info@huidverzorgingpuur.nl
Huidverzorging Renate Memelink
Renate Memelink

7002 EH Doetinchem
06 48 49 27 43
info@renatememelink.nl
Huidverzorging Sense
Inge Wolsink

6981 DV Doesburg
06 20 02 26 32
sense.huidverzorging@upcmail.nl
Huidverzorgingsinst. Vignoble
Jolande van Wijngaarden

2861 LG Bergambacht
0182 35 39 72
jolande@vignoble.nl
In Harmonie
Caty Donkers

3193 ES Rotterdam
010 42 20 069
catydonkers@hotmail.com
ISIS Huidverzorging & Massage
Ilse Polman

6942 HJ Didam
06 13 66 55 72
apolma@hetnet.nl
Jade Huidverzorging
Marianne Bols

7887 AA Erica
0591 30 37 03
info@jadehuidverzorging.nl
Just Door
Dorien Jansen

7942 NG Meppel
06 30 58 40 03
dorienjansen4@hotmail.com
La Belle Schoonheidssalon
Anja Wolf

7822 EL Emmen
0591 61 39 82
info@schoonheidssalonlabelle.nl
La Vie Huidverzorging
Wilma Aanstoot

7451 VN Holten
06 23 09 70 28
info@laviehuidverzorging.nl
Loes Skincare
Loes Hoogendijk

1058 XP Amsterdam
06 10 12 00 84
info@loes-skincare.nl
Lotus Wellness
Wendy van der Veer

3224 BH Hellevoetsluis
06 52 32 02 92
info@lotuswellness.nl
Make Up - Hair - Skincare
Floor Fennis

1055 XL Amsterdam
06 21 62 27 94
info@floorfennis.com
MALUC Kappers
Lucy Groot Nibbelink

7061 CA Terborg
0315 32 78 93
lucy@maluc.nl
Mooi in Lexmond
Jolanda van der Eijk

4128 BN Lexmond
06 82 00 71 62
contact@mooiinlexmond.nl
Pleiade
Vero Ploum

5038 SP Tilburg
013 53 61 286
info@pleiadetilburg.nl
Praktijk Huidverzorging
Jeanne Albers

5845 GZ Sint Anthonis
0485 47 86 57
info@jeannealbers.nl
Praktijk Huidverzorging
Jannie Pronk

7122 ZN Aalten
0543 47 48 39
pronk-wiersma@kpnmail.nl
Praktijk voor Huidtherapie
Monique Korbl

7941 CA Meppel
0522 47 54 83
info@huidtherapie-korbl.nl
Praktijk voor Huidverzorging
Anke Kleiterp

8754 CW Makkum
06 17 60 82 64
anke_kleiterp@hotmail.com
Praktijk Weldaad bij Ruth
Ruth Gast

6822 KG Arnhem
06 18 40 77 77
praktijk@weldaadbijruth.nl
Pure Care
Annelies Haytink

7244 AE Barchem
06 40 42 45 43
purecare@live.nl
Safrane Salon de Beaute
Nanette Geertsma

8331 EP Steenwijk
0521 51 86 65
info@safranesalondebeaute.nl
Salon Gerlofke
Gerlofke Westdijk

3146 CA Maassluis
010 59 25 595
kwest@kabelfoon.nl
Salon Haagsche Schoonheid
Nathalie Goossens

2565 TE Den Haag
06 33 85 03 56
haagscheschoonheid@gmail.com
Salon Irene
Irene Grootes

1901 NS Castricum
0251 65 96 21
irenegrootes@live.nl
Salon Lapis Lazuli
Gusta Hermus

3351 GN Papendrecht
078 61 55 663
gusta@salonlapislazuli.nl
Salon Leeuwerik
Sylvia Warmenhoven

2566 JC Den Haag
070 36 38 939
info@salonleeuwerik.nl
Salon Mintjejans
Saskia van Emmerick

7975 BW Uffelte
06 42 65 47 26
smwvanemmerick@gmail.com
Salon Uniek
Wilma van Delen

3772 MB Barneveld
0342 43 54 54
info@salonuniek.nl
Schoonheid & Meer
Isabel Froklage

5268 GL Helvoirt
06 30 77 43 19
info@schoonheidenmeer.nl
Schoonheids - & Pedicure Salon
Nicole Bennink - Jansen

7081 DL Gendringen
06 57 34 80 01
info@spsnicole.nl
Schoonheids- en Pedicuresalon
Tiny Linssen

5951 ER Belfeld
077 47 52 331
linssentiny@gmail.com
Schoonheidsinstituut
Marij Daemen

6151 AH Munstergeleen
046 45 19 606
m.daemen@hotmail.com
Schoonheidssalon & Pedicure
Charlotte Schauwaert

4562 BK Hulst
0114 31 53 33
charlotteschauwaert@gmail.com
Schoonheidssalon Blancefloer
Sjoukje Alberts

7203 EV Zutphen
0575 51 60 98
blancefloer50@gmail.com
Schoonheidssalon Geno
Geno Vermazeren

5751 AG Deurne
0493 31 96 94
e-mail@schoonheidssalonvermazeren.nl
Schoonheidssalon Linda
Linda Timmermans

7021 AD Zelhem
0314 33 56 68
lindatimmermans@live.nl
Schoonheidssalon SOMEREN
Irma Andri

5712 MD Someren
06 36 56 47 81
info@schoonheidssalonsomeren.nl
Schoonheidssalon Virginia
Gina Rotteveel

5508 KW Veldhoven
040 25 56 951
gina.rotteveel@gmail.com
Schoonheidssalon `Beauty Look`
Geertrude ter Haar

7218 BA Almen
06 42 22 13 33
info@beauty-look.nl
Schoonheidsstudio 2 Be Natural
Diana Kwakkenbos

3481 HS Harmelen
06 50 83 98 79
2benatural@hetnet.nl
Skin Care 4 You
Ingeborg Hoek

7441 BA Nijverdal
06 24 50 87 93
info@skincare4you.nl
Skin Care Schoonheidsverzorging
Nathalie Tenbrink

7081 DT Gendringen
06 13 60 65 30
tenbrinknathalie@hotmail.com
Skin Deep Huidverbetering
Marga van den Bergh

3117 MS Schiedam
010 47 35 096
info@skindeep.n
Specialiste Huidverzorging
Terry Langedijk

6721 BN Bennekom
0318 41 42 24
terry@terrylangedijk.nl
Studio Kosmein
Jiskje de Jong

8723 GA Koudum
0514 52 38 86
info@studiokosmein.nl
Totaal-Kosmetiek Jeanny
Jeanny Brouwers

6135 CS Sittard
046 45 82 546
info.totaalkosmetiekjeanny@gmail.com
Van Top tot Teen
Petra Franck

3781 PG Voorthuizen
06 10 90 79 04
petrafranck@hotmail.com
Vivatherapie
Angela Demmer

7468 GG Enter
0547 38 31 52
demmer.angela@gmail.com